Jaunimo darbai siekiant tvarumo

2024 metų sausio pabaigoje dešimt Nemenčinės Gedimino gimnazijos 9-10 klasių mokinių dalyvavo Erasmus+ KA121 projekto partnerių susitikime Ispanijoje „IES EI Palmeral“ mokykloje Vera mieste. Mokiniai bendradarbiaudami su projekto dalyviais iš Vokietijos ir Ispanijos kūrė skrajutes apie saugų internetą, diskutavo apie dirbtinio intelekto naudojimą ugdymo procese ir bandė mažinti laiką, kurį praleidžia socialiniuose tinkluose. Kita aktuali diskusijų tema buvo tvarumas – tiek realiame gyvenime, tiek skaitmeniniame pasaulyje. Mokiniai padarė išvadas, kad patys turi rūpintis supančia aplinka ir asmeniniu skaitmeniniu pėdsaku.

Projekto koordinatorės anglų kalbos mokytoja Inga Stankevičienė ir matematikos bei IT mokytoja Svetlana Sčastnaja.

Finansuojama Europos Sąjungos lėšomis. Tačiau išreiškiamas požiūris ar nuomonė yra tik autoriaus(- ių) ir tai nebūtinai atspindi Europos Sąjungos ar Švietimo mainų paramos fondo požiūrį ar nuomonę. Nei Europos
Sąjunga, nei dotaciją teikianti institucija negali būti laikoma už juos atsakinga.

Paskutinis atnaujinimas 2024 24 kovo – Nemenčinės Gedimino gimnazija