Pilietiškumo pamoka su Lietuvos Respublikos Prezidentu

į snieguotą ketvirtadienį, lapkričio 23 d., Nemenčinės Gedimino gimnazijoje lankėsi Jo Ekscelencija Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda ir Vilniaus rajono meras Robert Duchnevič.  Svečius pasitiko dviejų kaimyninių gimnazijų direktoriai Daiva Losinskienė ir Tadeuš Grigorovič. Nemenčinės Gedimino gimnazijos ir Nemenčinės Konstanto Parčevskio gimnazijos mokiniai turėjo neeilinę galimybę dalyvauti išskirtinėje pilietiškumo pamokoje „Esu žmogus iš Lietuvos. Ką man reiškia būti Lietuvos piliečiu?”. Diskutavome apie lietuvišką tapatybę, daugiatautiškumą mūsų regione. Kiekvienas galėjo savęs paklausti, kada išgyvena patriotizmo jausmą, kodėl ir kaip išreiškia savo pilietiškumą.

Dėkojame gerbiamam Prezidentui už prasmingą iniciatyvą, Merui už jaunimo politikos puoselėjimą, diskusiją moderavusiems mokiniams Gintarei, Ignui, Simonai, Živilei, Oliviai ir Tomui už pasidalinimą asmenine patirtimi ir klausimus!

Paskutinis atnaujinimas 2023 23 lapkričio – Nemenčinės Gedimino gimnazija