Vilniaus r. Nemenčinės Gedimino gimnazija skelbia atranką matematikos mokytojo pareigoms užimti

Skelbimo įvadas : VILNIAUS R. NEMENČINĖS GEDIMINO GIMNAZIJA SKELBIA ATRANKĄ

Pareigybės pavadinimas – matematikos mokytojas

Mokomoji kalba – lietuvių

Siūlomas darbo krūvis: 1,0 etatas

Darbo sutartis – neterminuota

Darbuotojas reikalingas nuo 2023-06-28  

Pareigos : matematikos mokytojas
Pareigybės rūšis : darbuotojas, dirbantis pagal darbo sutartį
Reikalavimai:

 

       

                                     Privalumai:

Aukštasis universitetinis išsilavinimas; pagrindinio ir vidurinio ugdymo turinio dalykinės ir psichologinės vaiko raidos žinios; vadovavimas klasei; mokytojo kvalifikacija; darbo patirtis; gebėjimas dirbti komandoje, turėti motyvaciją mokytis, puikūs komunikaciniai gebėjimai ir bendradarbiavimas su mokiniais, jų tėvais ir mokytojais; švietimo ir kitų įstaigų darbuotojais.

Įgyta aukštesnė kvalifikacinė kategorija, gebėjimas naudotis IKT, gebėjimas rengti įvairaus lygio projektus, dalyvavimo projektuose patirtis, iniciatyvumas, puikūs bendravimo įgūdžiai su skirtingų gebėjimų mokiniais, rekomendacijos iš ankstesnių darboviečių ir/ar praktikos studijų vietos, savianalizė (dirbusiems pedagoginį darbą).

Dokumentai, kurie turi būti pateikti : 1.Prašymą leisti dalyvauti atrankoje;

2.Asmens tapatybę patvirtinančio dokumento kopija;

3.Išsilavinimą patvirtinančio dokumento kopija;

4. Kvalifikaciją patvirtinančio dokumento kopija;

5. Gyvenimo aprašymas;

6. Motyvacinį laiškas;

7.Galima teikti rekomendacijas.

Adresas : Ežero g. 14, LT-15170 Nemenčinė, Vilniaus r. sav.
Skelbimo publikavimo data : 2023-06-28
Skelbimas galioja iki : 2023-08-21
Kontaktinė informacija :

Dokumentai priimami darbo dienomis nuo 9.00 iki 14.00 val. Dokumentai pateikiami asmeniškai adresu: Ežero g. 14, Vilniaus r. Nemenčinės Gedimino gimnazijos direktoriui, siunčiant registruotu laišku arba elektroniniu paštu gediminogimnazija@gmail.com

Kandidatai, atitinkantys konkursinės atrankos reikalavimus, bus informuojami asmeniškai ir kviečiami pokalbiui.

Išsamią informaciją apie skelbiamą konkursą teikia gimnazijos direktorius tel. (8-5) 2371485.

Paskutinis atnaujinimas 2023 29 birželio – Nemenčinės Gedimino gimnazija