Vilniaus r. Nemenčinės Gedimino gimnazija skelbia atranką lietuvių kalbos ir literatūros mokytojo pareigoms užimti

Skelbimo įvadas : VILNIAUS R. NEMENČINĖS GEDIMINO GIMNAZIJA SKELBIA ATRANKĄ

Pareigybės pavadinimas – lietuvių kalbos ir literatūros mokytojas

Mokomoji kalba – lietuvių

Siūlomas darbo krūvis: 1,0 etatas

Darbo sutartis – neterminuota

Darbuotojas reikalingas nuo 2023-09-01  

Pareigos : lietuvių kalbos ir literatūros mokytojas
Pareigybės rūšis : darbuotojas, dirbantis pagal darbo sutartį
Reikalavimai:

 

     

                                      Privalumai:

Aukštasis universitetinis išsilavinimas; pagrindinio, vidurinio ugdymo turinio dalykinės ir psichologinės vaiko raidos žinios; vadovavimas klasei; mokytojo kvalifikacija; darbo patirtis; gebėti rengti įvairaus lygio projektus, gebėjimas dirbti komandoje, turėti motyvaciją mokytis, puikūs komunikaciniai gebėjimai ir bendradarbiavimas su mokiniais, jų tėvais ir mokytojais; švietimo ir kitų įstaigų darbuotojais.

 

Įgyta aukštesnė kvalifikacinė kategorija, gebėjimas naudotis IKT, dalyvavimo projektuose patirtis, iniciatyvumas, puikūs bendravimo įgūdžiai su skirtingų gebėjimų mokiniais, rekomendacijos iš ankstesnių darboviečių ir/ar praktikos studijų vietos, savianalizė (dirbusiems pedagoginį darbą).

Dokumentai, kurie turi būti pateikti : 1.Prašymą leisti dalyvauti atrankoje;

2.Asmens tapatybę patvirtinančio dokumento kopija;

3.Išsilavinimą patvirtinančio dokumento kopija;

4. Kvalifikaciją patvirtinančio dokumento kopija;

5. Gyvenimo aprašymas;

6. Motyvacinį laiškas;

7.Galima teikti rekomendacijas.

Adresas : Ežero g. 14, LT-15170 Nemenčinė, Vilniaus r. sav.
Skelbimo publikavimo data : 2023-06-28
Skelbimas galioja iki : 2023-08-21
Kontaktinė informacija :

Dokumentai priimami darbo dienomis nuo 9.00 iki 14.00 val. Dokumentai pateikiami asmeniškai adresu: Ežero g. 14, Vilniaus r. Nemenčinės Gedimino gimnazijos direktoriui, siunčiant registruotu laišku arba elektroniniu paštu gediminogimnazija@gmail.com

Kandidatai, atitinkantys konkursinės atrankos reikalavimus, bus informuojami asmeniškai ir kviečiami pokalbiui.

Išsamią informaciją apie skelbiamą konkursą teikia gimnazijos direktorius tel. (8-5) 2371485.

Paskutinis atnaujinimas 2023 29 birželio – Nemenčinės Gedimino gimnazija