Meninio skaitymo konkursas 2020

Meninio žodžio mylėtojai, skaitovai ir mokytojai, sausio 27 dieną viešėjo Vilniaus r. Rudaminos „Ryto“ gimnazijoje, kur vyko Lietuvos mokinių meninio skaitymo konkurso rajoninis etapas. Mokiniai skaitė ir poeziją, ir prozos tekstus.

Nemenčinės Gedimino gimnazijai atstovavo keturi skaitovai, kurie nugalėjo savo amžiaus grupėje gimnazijos meninio skaitymo konkurse: 7b klasės mokinė Alicija Stankevičiūtė, 8a klasės mokinė Simona Paliukėnaitė, IbG klasės mokinė Viktorija Šareiko ir IIIbG klasės mokinys Laurynas Cicėnas. Iš rajoninio konkurso etapo visi skaitovai grįžo apdovanoti Vilniaus r. Savivaldybės Švietimo skyriaus padėkomis ir atminimo dovanėlėmis, o gimnazijai parvežė prizines vietas: 

 5-8 klasių grupėje Alicija Stankevičiūtė laimėjo I vietą, mokinę ruošė lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja Danuta Petrauskienė;

9-12 klasių grupėje Viktorija Šareiko laimėjo II vietą, mokinę ruošė lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja Aida Bužinskienė

Džiaugiamės mokinių laimėjimais!

Linkime Alicijai sėkmės meninio skaitymo konkurso regioniniame etape kovo mėnesį.