Vilniaus rajono švietimo įstaigų vadovų lyderystė veikiant

2023 m. sausio 19 dieną Vilniaus rajono švietimo įstaigų vadovams vyko pasitarimas – konsultacija tema ,,Strateginis planas: vizija, misija ir veiklos kryptys“. Susitikime dalyvavo ir Vilniaus r. savivaldybės Švietimo skyriaus atstovai.

Renginio tikslas – dalintis naudinga patirtimi kuriant strateginį planą ir įtraukiant visą bendruomenę. Būtent tokią patirtį įgijo  Vilniaus r. Nemenčinės Gedimino gimnazijos bendruomenė vykdydama  projekto ,,Kokybės krepšelis“ veiklas. Gimnazijos direktorė Daiva Losinskienė apžvelgė strateginio plano kūrimo etapus, detaliai supažindino su taikytais metodais, kurie padėjo sukurti viziją, misiją, veiklos kryptis, vertybes bei jų apibūdinimą elgsenomis. Švietimo įstaigų vadovai išbandė vieną strateginio plano kūrimo užduotį. Dirbdami penkiose darbo grupėse jie generavo įsivaizduojamos N ilgosios gimnazijos veiklos kryptis. Darbą grupėse organizavo dešimt Nemenčinės Gedimino gimnazijos strateginio plano kūrimo darbo grupės narių – fasilitatorių. Jų padedami, švietimo įstaigų vadovai diskutavo, ką daro gerai, todėl norėtų tai išsaugoti ir stiprinti, įsivertino, kas sekasi sunkiau, todėl reiktų tobulinti ir gerinti,  pripažino, kas  nepasiteisino, ir siūlė tokių veiklų visai atsisakyti, aptarė, ko dar nedaro, tačiau būtų naudinga pradėti daryti.

Tikimės, kad tokia konsultacija dalyviams buvo naudinga ir padėjo sustiprinti vadovų lyderystės veikiant kompetencijas.

 

Nemenčinės Gedimino gimnazijos
Direktorė Daiva Losinskienė

Paskutinis atnaujinimas 2023 17 vasario – Nemenčinės Gedimino gimnazija