STEAM mokymai Klaipėdos universitete

Ankstyvą lapkričio 3d. rytą būrys Vilniaus r. Nemenčinės Gedimino gimnazijos mokytojų vyko į Klaipėdos universiteto organizuotas kūrybines dirbtuves, kurios buvo projekto „STEAM ugdymo organizavimo galimybės“ mokymų dalis. Mokytojai dalyvavo informacinių technologijų ir biologijos-chemijos laboratorijų kūrybinėse dirbtuvėse, kurių metu lektoriai pateikė geriausias STEAM ugdymo organizavimo patirtis. Mokytojai susipažino su integruotais bei tyrinėjimu grįstais STEAM mokymosi etapais, įvairių ugdymo sričių bendradarbiavimo galimybėmis. Savo pedagoginėmis patirtimis ir įžvalgomis su mokytojais dalinosi doc. dr. Gražina Šmitienė ir prof. dr. Rūta Girdzijauskienė. Kūrybinėse dirbtuvėse mokytojai gyvai išbandė STEAM mokymo metodus IT laboratorijoje programuodami visiems gerai žinomų buities daiktų veikimo principus. Taip pat susipažino su Jūros tyrimo instituto laboratorija ir instituto siūlomomis mokinių studijų kryptimis. Būdami laboratorijoje mokytojai galėjo ištirti turimo su savimi vandens švarumo kokybę.

Po intensyvios dienos mokytojai nuvyko prie Klaipėdos molo pasidžiaugti jūros ošimu ir vis dar puikiu oru. Minėti mokymai buvo finansuojami iš projekto „Kokybės krepšelis“ lėšų.

Mokymus organizavo
dir. pavaduotojas ugdymui
Dmitrijus Karpavičius

Paskutinis atnaujinimas 2022 30 lapkričio – Nemenčinės Gedimino gimnazija