Vilniaus r. Nemenčinės Gedimino gimnazija skelbia atranką psichologo pareigoms užimti

Skelbimo įvadas : VILNIAUS R. NEMENČINĖS GEDIMINO GIMNAZIJA SKELBIA ATRANKĄ

Pareigybės pavadinimas – psichologas

Mokomoji kalba – lietuvių

Siūlomas darbo krūvis: 0,75 etatas, 0,25 mokytojas

Darbo sutartis – terminuota

Darbuotojas reikalingas nuo 2022-09-01  

Pareigos : psichologas
Pareigybės rūšis : darbuotojas, dirbantis pagal darbo sutartį
Reikalavimai:

 

   

Privalumai:

Aukštasis universitetinis išsilavinimas;  puikus lietuvių kalbos mokėjimas; psichologo kvalifikacija; darbo patirtis; gebėti rengti įvairaus lygio projektus, gebėjimas dirbti komandoje, turėti motyvaciją mokytis, puikūs komunikaciniai gebėjimai ir bendradarbiavimas su mokiniais, jų tėvais ir mokytojais; pedagoginių psichologinių tarnybų, švietimo ir kitų įstaigų darbuotojais.

Įgyta aukštesnė kvalifikacinė kategorija, gebėjimas naudotis IKT, dalyvavimo projektuose patirtis, iniciatyvumas, puikūs bendravimo įgūdžiai su skirtingų gebėjimų mokiniais, rekomendacijos iš ankstesnių darboviečių ir/ar praktikos studijų vietos, savianalizė (dirbusiems pedagoginį darbą).

Dokumentai, kurie turi būti pateikti : 1.Prašymą leisti dalyvauti atrankoje;

2.Asmens tapatybę patvirtinančio dokumento kopija;

3.Išsilavinimą patvirtinančio dokumento kopija;

4. Kvalifikaciją patvirtinančio dokumento kopija;

5. Gyvenimo aprašymas;

6. Motyvacinį laiškas;

7. Galima teikti rekomendacijas.

Adresas : Ežero g. 14, LT-15170 Nemenčinė, Vilniaus r. sav.
Skelbimo publikavimo data : 2022-07-15
Skelbimas galioja iki : 2022-08-19
Kontaktinė informacija : Dokumentai priimami darbo dienomis nuo 9.00 iki 14.00 val. Dokumentai pateikiami asmeniškai adresu: Ežero g. 14, Vilniaus r. Nemenčinės Gedimino gimnazijos direktoriui, siunčiant registruotu laišku arba elektroniniu paštu gediminogimnazija@gmail.com

Kandidatai, atitinkantys konkursinės atrankos reikalavimus, bus informuojami asmeniškai ir kviečiami pokalbiui.

Išsamią informaciją apie skelbiamą konkursą teikia gimnazijos direktorius tel. (8-5) 2371485.

Paskutinis atnaujinimas 2022 9 rugpjūčio – Nemenčinės Gedimino gimnazija