Projektinių darbų pristatymas

Birželio 8 dieną gimnazijos vertinimo komisijai buvo pristatyti vienuolika IIabG klasių mokinių projektinių darbų, iš kurių buvo atrinkti 4 geriausi darbai. Birželio 14d. jie buvo pristatyti Vilniaus rajono konferencijoje „Projektas – galimybė mokytis kitaip“. Savo darbus pristatė IIaG klasės mokiniai: S. Paliukėnaitė su literatūros projektu „Kaip antiutopija virsta utopija“ (darbo vadovė – L. Varaneckienė), E. Grochackij su biologijos projektu „Maisto papildų poveikio sėjamosios avižos lapų augimui ir mažosios plūdenos dauginimuisi tyrimas“ (darbo vadovė – A. Kodikienė), D. Šleiniūtė su matematikos bei technologijų integruotu projektu „Jaunoji mokinių bendrovė „FOVERO“ (darbo vadovės – D. Kurpienė ir L. Janušaitienė) ir E. Doilidova su dailės projektu „Laiko ženklai“ (darbo vadovė – D. blažytė-Vanagienė). Konferencijoje dalyvavo I-IIG klasių mokiniai, mokytojai bei projektinių darbų vadovai.

Paskutinis atnaujinimas 2022 1 liepos – Nemenčinės Gedimino gimnazija