Svajonės virto realybe. Pakilome!

Vilniaus r. Nemenčinės Gedimino gimanzijos II- III g.kl. mokiniai ir fizikos mokytojos L.Tarvydienė ir J.Puncevičienė įsitraukė į projekto „Mokyklos krepšelis” veiklas tema „Aukštaskrydis balionas valdomas radijo ryšiu”  ir net nepastebėjome, kaip pusės metų trukę darbai atnešė lauktą rezultatą. O rezultatas stulbinantis – sukonstruotas ir paleistas skrydžiui balionas su funkcionaliu mikropocesoriumi ir saulės elementais. Galime pasigirti, kad esame pirmieji mokiniai Lietuvoje, kartu su savo projekto partneriais VU Radijo klubu, iškėlę aukštaskydį balioną!  Kruopštumo ir fizikos žinių reikalaujantis projektas buvo puikiai organizuoto komandinio darbo pavyzdys visiems. Ačiū VU radijo klubo prezidentui dr. Simonui Kareivai ir Vilniaus universiteto radijo klubo nariams už nuolatinį mokymą ir patarimus.

Fizikos mokytoja L.Tarvydienė

 

Paskutinis atnaujinimas 2022 16 gegužės – Nemenčinės Gedimino gimnazija