Virtualus tarptautinio projekto dalyvių susitikimas

Balandžio mėnesį vyko virtualus Erasmus + projekto ,,Students Engaged in Sustainability Education“ partnerių susitikimas. Susitikime dalyvavo Nemenčinės Gedimino gimnazijos mokytojai ir mokiniai. Projekto koordinatoriai iš Rumunijos trumpai pristatė projekto pagrindinius tikslus, mokymo ir mokymosi metodus, o taip pat pristatė brošiūrą, kurią sukūrė mokiniai dalyvaudami mobilumo savaitėje Rumunijoje. Nemenčinės Gedimino gimnazijos 7b klasės mokinės Margarita, Elena ir Lina pasidalino savo įspūdžiais ir išmoktomis pamokomis po viešnagės Rumunijos mieste Iasi.

Labai laukiame gegužės pabaigoje įvyksiančio projekto partnerių susitikimo Lietuvoje!

                                                                                   Anglų kalbos mokytoja Justina Zacharevič

Paskutinis atnaujinimas 2022 6 gegužės – Nemenčinės Gedimino gimnazija