Tarptautinė vaikų draugystės iniciatyva

Lietuvos radijas ir televizija prisijungė prie Europos transliuotojų sąjungos tarptautinės vaikų draugystės iniciatyvos „Say Hi“ ir kartu su kitais visuomeniniais transliuotojais iš Europos bei Japonijos kvietė vaikus būti draugiškus, priimti kiekvieno išskirtinumus ir visiems kartu atlikti bendrą dainą bei šokį, simbolizuojantį pakantumo ir draugystės idėjas. Lietuvoje šios kampanijos šūkis – MATAU TAVE.

Šokių kolektyvas ,,Dalina” iš Nemenčinės prisijungė prie šitos akcijos. Lapkričio 12 d.  LRT TELEVIZIJA transliavo visą Europą sujungiantį šokį, kuriame dalyvavo ir mūsų gimnazijos šokėjai https://www.youtube.com/watch?v=eR1Z7YUkYRg.

Prisiminimui apie dalyvavimą šioje tarptautinėje kampanijoje šokėjai sukūrė vaizdo klipą „Matau tave“. Pasak „Vaikų linijos“ psichologės dr. Jurgitos Smiltės Jasiulionės, ,,ne mažiau svarbu yra ir pačius vaikus skatinti būti jautrius pastebimam žeminančiam elgesiui, stiprinti jų gebėjimus megzti draugišką, palaikantį ir bendradarbiaujantį santykį su bendraamžiais“. Tikimės, kad dalyvavimas tarptautinėje vaikų draugystės iniciatyvoje sustiprino ne tik „Dalinos“ šokėjų tarpusavio ryšį.

Šokių kolektyvo ,,Dalina“ vadovė Julija Dombrovskaja

Paskutinis atnaujinimas 2021 6 sausio – Nemenčinės Gedimino gimnazija