Pusryčiai su direktore

Birželio 16 dieną mokslo metus baigė 5-11 klasių mokiniai. Gausios ir linksmos mokslo metų pabaigtuvių šventės negalėjome surengti visiems, tačiau ypatinga staigmena laukė šauniausiųjų moksleivių. Vien 10-tukais besimokantys mokiniai buvo pakviesti į šventę „Pusryčiai su direktore“. Lauko klasėje patiems gabiausiems mokiniams buvo įteikti padėkos raštai bei skatinimo dovanėlės. Direktorė pasikalbėjo su pirmūnais apie jų svajones, laisvalaikio pomėgius, apie tai, ką gimnazijoje reiktų tobulinti. Mokiniai džiaugėsi išskirtiniu gimnazijos vadovybės dėmesiu ir jų pastangų įvertinimu.

Linkime visiems Nemenčinės Gedimino gimnazijos mokiniams gero poilsio, nuostabių vasaros įspūdžių ir laukiame visų sugrįžtant rugsėjį!

Paskutinis atnaujinimas 2020 21 liepos – Nemenčinės Gedimino gimnazija