Non scholae sed vitae discimus
  • 35 laidos
  • tėvų forumas
  • Kalbų diena
  • Gimnazijos gimtadienis
  • Ladygolas
  • Buk saugus
  • #Beactive
  • Lietuvos veliava
  • Mokslo ir žinių šventė
  • Nordplius_Latvija

RESPUBLIKINĖJE LIETUVIŲ KALBOS IR LITERATŪROS OLIMPIADOJE – II VIETA

Kovo 11-osios išvakarėse Kauno Stepono Dariaus ir Stasio Girėno gimnazijoje vyko Lietuvių kalbos ir literatūros olimpiada Lietuvos ir užsienio lietuviškų mokyklų 9-12 klasių mokiniams. Vilniaus rajonui atstovavo Nemenčinės Gedimino gimnazijos mokinės Agnė Damarackaitė, IIG klasės gimnazijos mokinė (ruošė mokytoja metodininkė Vanda Rinkevič) ir Justyna Sadovska, IVG klasės mokinė (ruošė mokytoja metodininkė Danuta Petrauskienė).
Mokines, mokytojas, šeimos narius, draugus ir visus Vilniaus rajono gyventojus džiugina be abejonės neeilinis įvykis – Nemenčinės Gedimino gimnazijos IIbG mokinė Agnė Damarackaitė respublikinėje Lietuvių kalbos ir literatūros olimpiadoje apdovanota II laipsnio diplomu!

Sveikiname ir didžiuojamės!

Nemenčinės Gedimino gimnazijos bendruomenė