Non scholae sed vitae discimus
  • Nordplius_Latvija
  • #Beactive
  • Gimnazijos gimtadienis
  • Ladygolas
  • Lietuvos veliava
  • 35 laidos
  • Buk saugus
  • Mokslo ir žinių šventė
  • tėvų forumas
  • Kalbų diena

Ketvirtokų kelionė po pinigų ir kino istoriją

Spalio 18 d. 4 b klasės mokiniai vyko į pasaulio pažinimo pamoką - ekskursiją Lietuvos banko Pinigų muziejuje. Vaikai sužinojo, kaip kriauklės, kailiai, pirmosios monetos tapo šiandieniu euru
Vaikai atsakinėjo į klausimus, gavo prizus. Mokiniai kalė skirtukus su skatiku, vaišinosi aukso spalvos saldainiais, susipažino su labai dideliu skaičiumi - gugolu, pamatė iš lietuviškų centų pastatytą piramidę.
Vėliau vykome į Lietuvos muzikos, kino ir teatro muziejų. Ten susipažinome su garso režisieriumi Vidmantu Kazlausku. Jis papasakojo apie savo profesiją. Vyko edukacinis užsiėmimas – „Triukšmų įgarsinimas kino filmuose“. Režisierius vaikams parodė, kaip sukuriami triukšmai. Papasakojo daug kitų įdomių dalykų apie triukšmų įgarsinimą, kuriant kino filmus. Mokiniai pagalbinėmis priemonėmis įgarsino keturių kino filmų trumpas ištraukas.

Pradinio ugdymo mokytoja metodininkė
Ramunė Redeckienė