Non scholae sed vitae discimus
  • Lietuvos veliava
  • #Beactive
  • Kalbų diena
  • Gimnazijos gimtadienis
  • Buk saugus
  • 35 laidos
  • tėvų forumas
  • Mokslo ir žinių šventė
  • Ladygolas
  • Nordplius_Latvija

Edukacinis užsiėmimas „Atrask dinozaurą“

Kovo 7 d. Nemenčinės Gedimino gimnazijos pradinių klasių mokiniai dalyvavo archeologiniame edukaciniame užsiėmime „Atrask dinozaurą“. Jo metu mokiniai sužinojo daug įdomių faktų apie dinozaurus, turėjo unikalią galimybę pasijusti jaunaisiais archeologais.
Kiekvienas mokinys gavo gipso molio lentelę bei tikro archeologo įrankius: kaltuką, graibštuką ir teptuką. Su gautais įrankiais vaikai savarankiškai skaptavo molio lentelės žemės sluoksnius ir ieškojo pasislėpusių fosilijų – dinozaurų griaučių.
Užsiėmimas sukėlė visiems dalyviams daug gerų emocijų, o po jo gauti diplomai buvo tarsi paskatinimas ir toliau domėtis dinozaurų istorija bei archeologija.


Edukacinį užsiėmimą organizavo pradinio ugdymo mokytoja
Violeta Cikanavičienė