Non scholae sed vitae discimus
  • tėvų forumas
  • Lietuvos veliava
  • Mokslo ir žinių šventė
  • Gimnazijos gimtadienis
  • 35 laidos
  • #Beactive
  • Buk saugus
  • Kalbų diena
  • Ladygolas
  • Nordplius_Latvija

Iš varžybų Belgijoje – su 6 medaliais!

Nemenčinės Gedimino gimnazijoje veikiantis Taekwon-do klubas „Gintarinis tigras“ pasitiko vasaros atostogas gražiais tarptautiniais laimėjimais. Šeši 2-9 klasių sportininkai birželio 29 d. dalyvavo Belgijoje, Briuselyje, vykusiose varžybose „Brabant cup“. Dalyviai Vytis Rožėnas, Patricija Černec, Alicija Stankevičiūtė, Vita Stankevičiūtė, Greta Stankevičiūtė ir Julius Stankevičius TUL rungtyse ir kovose pasirodė labai gerai ir buvo apdovanoti varžybų medaliais:

2 aukso, 1 sidabro medalis kovose, 3 bronzos medaliai TUL rungtyse.
Sveikiname varžybų dalyvius su gražiomis pergalėmis!
Dėkojame treneriui Rimui Stankevičiui už sportininkams įkvėptą drąsą, pasitikėjimą ir galimybę pasisvečiuoti garsių sportininkų namuose, pamatytas Belgijos grožybes.