Non scholae sed vitae discimus
  • Nordplius_Latvija
  • Lietuvos veliava
  • Ladygolas
  • Buk saugus
  • 35 laidos
  • Gimnazijos gimtadienis
  • Kalbų diena
  • Mokslo ir žinių šventė
  • tėvų forumas
  • #Beactive

Sporto ir meno šventė

Bendradarbiaujant su Lenkijos institutu Vilniuje, Vilniaus rajono savivaldybės sporto mokykla bei Nemenčinės Konstanto Parčevskio ir Nemenčinės Gedimino gimnazija spalio 24 dieną įvyko sporto ir meno šventė. Sporto ir meno žaidynės – tai atvira sporto šventė vaikams ir jaunimui. Sporto salėje įvairių sporto šakų varžybose jėgas išbandė sportui neabejingi moksleiviai, aktų salėje pasirodė meno kolektyvai, vyko viktorina apie sporto ir olimpinių žaidynių istoriją, apdovanoti geriausieji žaidynių sportininkai, atidaryta paroda ,,XX a. tarpukario Lenkijos sporto žvaigždės“.

Šventėje dalyvavo garbingi svečiai: šventės iniciatorius, Lenkijos instituto Vilniuje direktoriaus pavaduotojas ir Lenkijos ambasados Vilniuje pirmasis patarėjas Pavel Krupka, Lietuvos olimpinio komiteto olimpinio švietimo direkcijos programų vadovė Ugnė Supranavičienė, Lenkijos olimpinio komiteto olimpinio švietimo skyriaus direktorė Katažyna Deberny, Varšuvos Kūno kultūros akademijos dėstytojas, rašytojas, daugelio knygų apie sportą autorius profesorius Kšystofas Zuchora. Į šventę atvyko ir Vilniaus rajono savivaldybės merė Marija Rekst, mero pavaduotojas Robert Komarovski, Vilniaus rajono savivaldybės administracijos Kultūros, sporto ir turizmo skyriaus vedėja Lilija Andruškevič, Nemenčinės miesto seniūnas Artur Komarovski.
Įvairaus amžiaus sportininkai, atvykę iš aštuonių skirtingų Vilniaus rajono bei Vilniaus miesto mokyklų, varžėsi krepšinio, futbolo, stalo teniso, smiginio, svarsčių kilnojimo ir šaškių varžybose.

Džiaugiamės Nemenčinės Gedimino gimnazijos sportininkų laimėjimais:

Šaškės
Berniukai
III vieta – Danielius Tumėnas, 3a kl.
Mergaitės
II vieta – Adriana Bystrovskaja, 2a kl.

Smiginis
Berniukai
I vieta – Justinas Varno, 8a kl.
II vieta – Lukas Gudelis, IbG kl.
III vieta – Michailas Maračkov, 8a kl.
Mergaitės
II vieta – Luiza Ašakaitė, 6a kl.

Futbolas
I vieta – Nemenčinės Gedimino gimnazijos 5-8 klasių komanda

Krepšinis
I vieta – Nemenčinės Gedimino gimnazijos I-IVG klasių komanda

Svarsčių kilnojimas
III vieta – Lukas Paškevičius, IVbG kl.