Non scholae sed vitae discimus
  • Kalbų diena
  • Nordplius_Latvija
  • Lietuvos veliava
  • Buk saugus
  • Mokslo ir žinių šventė
  • Ladygolas
  • tėvų forumas
  • 35 laidos
  • #Beactive
  • Gimnazijos gimtadienis

Labdaros ir paramos fondo „Švieskime vaikus“ dovanos


Lapkričio 8 dieną Nemenčinės Gedimino gimnazijos bibliotekos vedėja Danguolė Maslauskienė dalyvavo Lietuvos vaikų ir jaunimo centre vykusiame renginyje, kur labdaros ir paramos fondas „Švieskime vaikus“ (steigėjai Andrius Mamontovas ir Ramūnas Karbauskis) dovanojo vaikiškos literatūros knygų rinkinius „Vaikų bibliotekėlė 2016“. Renginyje rašytoja Ilona Ežerinytė pristatė savo knygą „Šunojaus diena“. Trys padovanotos knygos (Ilonos Ežerinytės ,,Šunojaus diena“, Rebekos Unos ,,Aš esu Tomas, seklys“ ir Gajos Gunos Eklės ,,Brolis, kurio nereikėjo“) dalyvaus Metų knygos 2017 rinkimuose.
Kviečiame skaitytojus į biblioteką skaityti ir padėti išrinkti Metų knygą!


Bibliotekos vedėja Danguolė Maslauskienė