Vilniaus r. Nemenčinės Gedimino gimnazijos 10-mečio šventė

Kaip mes išdygstam, kaip mes užaugam, ąžuole žalias,
Kaip mes išliekam ant plyno lauko, girių karaliau?

Šiemet gimnazijos 10-metį švenčianti Nemenčinės Gedimino gimnazija rugsėjo 20 dieną kvietė visus į šventę. Pasveikinti atvyko daug garbingų svečių iš Vilniaus rajono savivaldybės, Švietimo ir mokslo ministerijos, Kroatijos Respublikos ambasados, Vilniaus rajono savivaldybės gimnazijų, pagrindinių mokyklų direktoriai, direktorių pavaduotojai, Gedimino gimnazijos rėmėjai, socialiniai partneriai, gimnazijos tarybos nariai, gimnazijoje dirbę mokytojai.
Nuo pat ryto gimnazijos kieme šurmuliavo geltonais šventiniais balionais pasipuošę pradinių klasių mokiniai, visą kiemą išmarginę spalvotais piešiniais. Vidurdienį vyko iškilmingas gimtadienio šventės minėjimas. Mokiniai padovanojo tradicinį šventinį flašmobą. O gimnazijos valgykloje visų mokinių laukė šventinis pyragas. Vakare 18 valandą gimnazijoje įvyko Lietuvos nacionalinio dramos teatro spektaklis #beskambučio.
Šventė priminė garbingą Lietuvos istoriją, suvienijo bendruomenę gerais žodžiais ir prasmingais darbais. Norime ir toliau svajoti, būti smalsūs, aktyvūs, dori ir garsinti Gedimino gimnazijos vardą.

Šventės organizatoriai