Non scholae sed vitae discimus
  • Gimnazijos gimtadienis
  • tėvų forumas
  • #Beactive
  • Mokslo ir žinių šventė
  • Buk saugus
  • 35 laidos
  • Nordplius_Latvija
  • Ladygolas
  • Lietuvos veliava
  • Kalbų diena

Projektas „Sveikas kaip ridikas“

Nemenčinės Gedimino gimnazija prisijungė prie Lietuvos ir vaikų jaunimo centro projekto „Sveikas kaip ridikas“. Mokiniai buvo pakviesti dalyvauti puikioje iniciatyvoje, kuri skatino sveiką gyvenimo būdą bei fizinį aktyvumą. 50 projekto dalyvių vyko į Nacionalinį moksleivių žygį Neries regioniniame parke. Mokiniai pasirinko trumpesnį maršrutą ir nužygiavo 5 km Neries regioninio parko takeliais, kalneliais, piliakalniais. Pasak pačių mokinių, žygio metu buvo linskma ir įdomu. Žygyje lydėjo ne tik geros emocijos, mokiniai pasisėmė ir žinių apie žygiavimo naudą, juk judėjimas gryname ore yra vienas iš sveikos gyvensenos pagrindų. Kartu su mokiniais žygiavo ir mokyklos mokytojai: Dimitrijus Karpavičius, Andrius Pračkaila ir socialinis pedagogas Vilius Ščerbickas. Kitą kartą dalyvių skaičius bus dar didesnis, o įveiktas atstumas bus 10 km.

Žygio dalyvis Andrius Pračkaila