Non scholae sed vitae discimus
  • tėvų forumas
  • Buk saugus
  • Mokslo ir žinių šventė
  • Ladygolas
  • Gimnazijos gimtadienis
  • 35 laidos
  • Kalbų diena
  • #Beactive
  • Lietuvos veliava
  • Nordplius_Latvija

Labdaros ir paramos fondo „Švieskime vaikus“ dovanos


Lapkričio 8 dieną Nemenčinės Gedimino gimnazijos bibliotekos vedėja Danguolė Maslauskienė dalyvavo Lietuvos vaikų ir jaunimo centre vykusiame renginyje, kur labdaros ir paramos fondas „Švieskime vaikus“ (steigėjai Andrius Mamontovas ir Ramūnas Karbauskis) dovanojo vaikiškos literatūros knygų rinkinius „Vaikų bibliotekėlė 2016“. Renginyje rašytoja Ilona Ežerinytė pristatė savo knygą „Šunojaus diena“. Trys padovanotos knygos (Ilonos Ežerinytės ,,Šunojaus diena“, Rebekos Unos ,,Aš esu Tomas, seklys“ ir Gajos Gunos Eklės ,,Brolis, kurio nereikėjo“) dalyvaus Metų knygos 2017 rinkimuose.
Kviečiame skaitytojus į biblioteką skaityti ir padėti išrinkti Metų knygą!


Bibliotekos vedėja Danguolė Maslauskienė