Non scholae sed vitae discimus
  • Buk saugus
  • Gimnazijos gimtadienis
  • #Beactive
  • 35 laidos
  • Nordplius_Latvija
  • Mokslo ir žinių šventė
  • Lietuvos veliava
  • Ladygolas
  • Kalbų diena
  • tėvų forumas

Mokytojai keliauja

Pasibaigus mokslo metams ir ištuštėjus klasėms, Nemenčinės Gedimino gimnazijos mokytojai tradiciškai išsiruošė į edukacinę kelionę pažinti Aukštaitiją. Šįkart aplankėme nuostabų turistų pamėgtą Zarasų miestą. Miesto muziejuje sužinoję šiek tiek istorijos ir aplankę modernią Zarasų viešąją biblioteką, grožėjomės gamtovaizdžiu apžvalgos rate, įvertinome puikias galimybes ilsėtis bei pramogauti ežero saloje įrengtame paplūdimyje. Šlyninkos malūno šeimininkas papasakojo malūno gyvavimo istoriją, darbo ir produkcijos ypatumus, netikėtai mestelėjęs mums virš galvų miltų saują ir taip „pakrikštijęs“ parodė, kokios smagios malūnininkų tradicijos. Svetingai priimti ir paragavę sočių iš „razavų“ miltų keptų blynų kalneliais leidomės apžiūrėti, kaip vis dar išdidžiai žaliuoja 1500 metų skaičiuojantis Lietuvos gamtos paminklas - Stelmužės ąžuolas. Imbrado Šv. Mergelės Marijos apsireiškimo vietoje atsigaivinę gydančiu vandeniu, vykome į Dusetų dailės galeriją apžiūrėti to krašto menininkų darbų. Grįžome ir pailsėję, ir praturtėję: kokia graži Aukštaitijos gamta, didingi istoriniai paminklai ir stebinančios kultūros erdvės!

Jurga Stankevičienė,
direktoriaus pavaduotoja ugdymui