Non scholae sed vitae discimus
  • Lietuvos veliava
  • 35 laidos
  • Gimnazijos gimtadienis
  • Ladygolas
  • #Beactive
  • Nordplius_Latvija
  • Mokslo ir žinių šventė
  • Kalbų diena
  • tėvų forumas
  • Buk saugus

Saviraiškos ir vidinės motyvacijos atskleidimo mokymai 12 klasių mokiniams

Nemenčinės Gedimino gimnazijoje gruodžio 13 d. 12 klasių mokiniai dalyvavo „Saviraiškos ir vidinės motyvacijos atskleidimo“ mokymuose. Įmonės „Investuok į save“ lektorius Valdemaras Chmielevskis pateikė dalyviams gyvenimo vertybių, motyvacijos, įsitikinimų, laiko planavimo ir tikslo siekimo procesų pagrindus. Išdėstė kasdienio elgesio, atliekamų darbų svarbą žmogaus prasmingo gyvenimo kelyje. Paaiškino, kad kiekvienas žmogus, norintis būti patenkintas savo gyvenimu, turėtų kelti pozityvius tikslus. O keliami tikslai turėtų remtis asmenybės vertybėmis ir vidine motyvacija.
Mokymų metu buvo naudojami tokie mokymo metodai, kaip ugdomasis vadovavimas, praktinės užduotys, konkrečių atvejų analizė, gyvenimiški pavyzdžiai.
Mokiniai džiaugėsi galimybe dalyvauti tokiuose mokymuose, įgavo pasitikėjimo savimi, sužinojo veiksmingų įrankių, kaip efektyviau siekti tikslų, suvokė, kaip įveikti pagundas,- visa tai, kas trukdo daryti pokyčius ir siekti ambicingų tikslų, tapti aktyviais visuomenės nariais.
Tokio pobūdžio mokymai yra naudingi ir jaunimui, ir suaugusiesiems, gyvenime ieškantiems savęs, naujos veiklos, teigiamų pokyčių.
Dėkojame už puikius mokymus lektoriui Valdemarui Chmielevskiui ir Vilniaus rajono savivaldybės administracijai!

Natalija Kriaučiūnienė,
socialinė pedagogė metodininkė