Non scholae sed vitae discimus
  • #Beactive
  • Lietuvos veliava
  • Nordplius_Latvija
  • Gimnazijos gimtadienis
  • Ladygolas
  • 35 laidos
  • Kalbų diena
  • Mokslo ir žinių šventė
  • tėvų forumas
  • Buk saugus

Lietuvos respublikos premjeras Saulius Skvernelis į Vyriausybę sukvietė ir apdovanojo gabiausius Lietuvos abiturientus

Trečiadienio rytą premjeras Saulius Skvernelis į Vyriausybę sukvietė ir apdovanojo gabiausius Lietuvos abiturientus. Visi jie iš valstybinių brandos egzaminų surinko po tris ir daugiau šimtukų. Tarp jų ir Nemenčinės Gedimino gimnazijos abiturientė Karina Mickevičiūtė. Jos žinios matematikos, biologijos ir rusų kalbos egzaminuose sulaukė aukščiausio įvertinimo. Džiaugiamės ir didžiuojamės Karinos pasiekimais! Nuotraukoje Karina su biologijos mokytoja Alina Kodikiene.

Karina dalinasi šios dienos įspūdžiais:
Liepos 24 dieną turėjau didelę garbę sudalyvauti šalies abiturientų, bakalaureatų ir profesinio mokymo įstaigų absolventų pagerbimo šventėje, kuri vyko Vyriausybės rūmuose. Šios šventės metu buvo iškilmingai pasveikinti 87 abiturientai, iš valstybinių brandos egzaminų gavę po 3 šimto balo įvertinimus, 27 abiturientai, gavę po 4 šimtukus. Taip pat 9 abiturientai, brandos atestate turintys net 5 šimto balų įvertinimus. Sėkmingiausiai išlaikiusius abiturientus pasveikino Ministras Pirmininkas Saulius Skvernelis ir laikinai einantis švietimo, mokslo ir sporto ministro pareigas Algirdas Monkevičius. Ministras A. Monkevičius palinkėjo mums, kad turėtume savo svajonių, drąsiai eitume pasirinktu keliu, nebijotume kritiškai mąstyti, o svarbiausia išliktume savimi. Kartu skatino savo gebėjimus panaudoti visuomenės klestėjimui. O premjeras S. Skvernelis padėkojo mums už intelektualinę investiciją į save ir pabrėžė, kad aukštosios mokyklos suteiks mums dar daugiau galimybių praturtinti save, tik mes patys turime jų nevengti, o naudotis, nes visas gyvenimas yra mūsų rankose, neturime leisti, kad mūsų gyvenimą suformuotų kas nors kitas. Be to, Ministras džiaugėsi, kad daugiau negu 80 procentų abiturientų pasirinko studijas Lietuvos aukštosiose mokyklose ir sveikindamas abiturientus premjeras kiekvieną asmeniškai paklausė, kur ir ką norėtų studijuoti, ir pagyrė pasirinkimus.
Karinos pilną intervių galite perskaityti čia.