Aukščiausi įvertinimai Tarptautinėje floristinių darbų parodoje – konkurse „Žiemos puokštė 2017“

Kauno miškų ir aplinkos inžinerijos kolegijoje kasmet rengiama Tarptautinė floristinių darbų paroda – konkursas „Žiemos puokštė 2017“ bei Atvirų durų diena. Šiemet aukščiausiais įvertinimais konkurse apdovanotos Nemenčinės Gedimino gimnazijos moksleivės.
Gruodžio 7 dieną vykusiam konkursui buvo pateikta net 217 teminių kompozicijų: A grupei (5-8 kl.) - „Kalėdinė eglutė“ ir B grupei (9-12 kl.) - koliažas iš gamtinių medžiagų ,,Augalais išausta tapatybė“,- tema skirta Tautinio kostiumo metams pažymėti.
Kol komisija vertino konkurso darbus, moksleiviai ir mokytojai lankėsi kolegijos Atvirų durų dienos renginiuose: stebėjo kolegijos gyvenimą ir pabendravo su studentais, dėstytojais, dalyvavo gamtos pažinimo paskaitose ir praktiniuose užsiėmimuose.
Parodoje – konkurse dalyvavo Nemenčinės Gedimino gimnazijos moksleivės Natalija Ziblavskytė (7a kl.), Joana Vasiukevič (7a kl.), Inesa Gulbicka (IVG kl.), mokytojos Daiva Kurpienė ir Jurga Stankevičienė.
Konkursui pristatėme tris darbus: dvi kalėdines eglutes ir floristinį koliažą.

Džiaugiamės komisijos įvertinimais:

I vieta A grupėje „Kalėdinė eglutė“ - Natalija Ziblavskytė, Ieva Rudolytė
I vieta A grupėje „Kalėdinė eglutė“ - Joana Vasiukevič, Laura Matkevičiūtė
II vieta B grupėje koliažas „Augalais išausta tapatybė“ - Inesa Gulbicka, Emilija Kaziul

Po renginio „Žiemos puokštė 2017“ buvo organizuota socialinė akcija. Jos metu KMAIK studentai konkurso nominantų šventinėmis kompozicijomis papuošė Kauno Petrašiūnų slaugos ligoninės pacientų ir Rumšiškių senelių namų „Auksinis amžius“ gyventojų patalpų interjerus.
Linkime šventinės nuotaikos ir gražių kūrybingų akimirkų!

Daiva Kurpienė,
Nemenčinės Gedimino gimnazijos