Non scholae sed vitae discimus
  • Kalbų diena
  • 35 laidos
  • Gimnazijos gimtadienis
  • Ladygolas
  • Buk saugus
  • #Beactive
  • Mokslo ir žinių šventė
  • tėvų forumas
  • Nordplius_Latvija
  • Lietuvos veliava

Pamoka muziejuje

Gegužės mėnesį Nemenčinės Gedimino gimnazijos 10a ir 10b klasės mokiniai kartu su fizikos mokytoja Jolita Puncevičiene lankėsi Energetikos ir technikos muziejuje Vilniuje. Ten dalyvavo dviejų valandų fotografijos pamokoje, buvo mokomi, kaip pasigaminti vienkartinį fotoaparatą iš kasdienių buityje naudojamų medžiagų ir kaip juo naudotis. Gimnazistai pakartojo fotoaparato veikimo principus, susipažino su fotolaboratorijos įranga bei juostelės ryškinimo procesu. Kiekvienas mokinys pagamino sau fotoaparatą ir padarė nuotrauką.
Vėliau mokiniai lankėsi energetikos, transporto ekspozicijose, kuriose apžvelgė originalius pirmosios Vilniaus miesto elektrinės įrenginius, sužinojo technikos paveldo objekto istoriją bei elektros gaminimo principus. Išbandė interaktyvias technikos mokslo ekspozicijas, kuriose turėjo galimybę pasisverti Mėnulyje, sukurti elektros grandinę. Linksmai tyrinėdami mokiniai prisiminė fizikinius dėsnius ir jų taikymo kasdienybėje pavyzdžius.

Pamoką muziejuje organizavo fizikos mokytoja Jolita Puncevičienė