Non scholae sed vitae discimus
  • #Beactive
  • Gimnazijos gimtadienis
  • Nordplius_Latvija
  • Kalbų diena
  • Lietuvos veliava
  • tėvų forumas
  • Mokslo ir žinių šventė
  • Buk saugus
  • 35 laidos
  • Ladygolas

Jubiliejinis šokių kolektyvo „Dalina“ koncertas

„Laimingi tie, kurie su meile dirbdami kitus išmoko džiaugtis ir gyventi“ - tokiais sveikinimo žodžiais prasidėjo jubiliejinis šokių kolektyvo „Dalina“ koncertas „Dvidešimtmečio istorijos“, sausio 19 dieną sukvietęs pilną salę žiūrovų Nemenčinės daugiafunkciniame kultūros centre.

Vos įžengus į kultūros centro fojė svečius pasitiko paroda - tarsi kino filmo sustabdytos akimirkos iš šokėjų gyvenimo. Koncerto „Dvidešimtmečio istorijos“ metu galima buvo ne tik pamatyti gražiausius šokius, bet ir išgirsti įdomias kolektyvo istorijas, kurias kartu su įvykių liudininkais meistriškai sekė koncerto vedėjai Loreta ir Jokūbas. Pirma istorija buvo apie kolektyvo „Dalina“ atsiradimą, po jos mažiausieji 3-5 metų šokėjai sušoko pirmą šokį „Ančiukai“. Linksmos ir jautrios istorijos bei nuotaikingi šokiai („Jūros užkariautojai“, „Vaikystės kiemas, „Trapukas“, „Teka, teka...“, „Stilyagi“, „Apelsinų sultys“, „Daugiau spalvų“ ir kt.) keitė vieni kitus įtraukdami žiūrovus į prisiminimų jūrą. Savo šokį parodė ir neseniai susikūrusi tėvelių grupė, devynios poros sušoko linksmą šokį „Onyte, einam su manim pašokti“. Žiūrovai turėjo galimybę išvysti ir visai naujo „House“ stiliaus šokį, kurį pastatė jaunas kolektyvo pedagogas Mindaugas Rudys. Koncertą užbaigė energija trykštantis lindy hop ir svajingas valsas, sukvietęs visus šokėjus į sceną prie šventinio torto. Jubiliejinį vakarą scenoje pasirodė visos aštuonios kolektyvo „Dalina“ grupės ir dar dvi šokių veteranų grupės, iš viso koncerte dalyvavo apie 170 šokėjų.
,,Dalinos“ šokėjai Nemenčinės miesto bendruomenei padovanojo ypatingą jaukią nuotaiką ir supratimą, kad šokis suburia žmones, teikia džiaugsmą ir leidžia svajoti...
Šokių kolektyvas „Dalina“ toliau kuria savo istoriją. Iki naujų susitikimų!


Kolektyvo „Dalina“ vadovė Julija Dombrovskaja