Non scholae sed vitae discimus
  • Mokslo ir žinių šventė
  • #Beactive
  • Kalbų diena
  • Ladygolas
  • Gimnazijos gimtadienis
  • tėvų forumas
  • Buk saugus
  • Nordplius_Latvija
  • 35 laidos
  • Lietuvos veliava

Edukacinė išvyka į Japonijos ambasadą

Daugelio Azijos šalių tradicijos paplito po visą pasaulį. Lietuvoje plačiai geriama žalioji ir juodoji arbata. Kokį ilgą kelią ir kokias išpuoselėtas tradicijas turi šis puikusis gėrimas? Gedimino gimnazijos 8 klasės mokiniai kartu su geografijos mokytoja Renata Kerul žvarbią sausio popietę vyko į Japonijos ambasados kultūros ir informacijos centrą pažinti arbatos gėrimo ceremonijos ypatumų. Mokiniai stebėjo, kaip užplikoma arbata, kaip pateikiama garbingiems svečiams, o taip pat ir pasivaišinti šiuo kvapniuoju gėrimu. Mokiniai praplėtė pasaulėvaizdį, prisilietė prie Japonijos kultūros įvairovės, patyrė kažką naujo ir neįprasto.


Geografijos mokytoja
Renata Kerul