Non scholae sed vitae discimus
  • 35 laidos
  • Mokslo ir žinių šventė
  • Gimnazijos gimtadienis
  • Ladygolas
  • Kalbų diena
  • Buk saugus
  • Lietuvos veliava
  • tėvų forumas
  • #Beactive
  • Nordplius_Latvija

Penktokų krikštynos

Praėjusį penktadienį, spalio 19 d., Nemenčinės Gedimino gimnazijoje įvyko tradicinis renginys – penktokų krikštynos. Krikštynų tema – Helovynas, arba Šiurpnaktis. Šiais metais penktokėliai buvo pakrikštyti ypatingai, nes „krikštatėviams“ 10-okams į pagalbą atėjo Sveikatos apsaugos ministerijos projekto „Moksleiviai sako VAROM“ rengėjai - VšĮ „Blaivios pramogos“ projekto vadovai Simonas Dailidė ir Aurimas Šernas su savo komanda, kurie visai gimnazijai suorganizavo diskoteką. Buvo pasiutusiai karšta ir linksma!

Organizatoriai 10-okai ir jų auklėtojai
Aida Bužinskienė, Andžejus Lukaševič