Non scholae sed vitae discimus
  • tėvų forumas
  • Buk saugus
  • Ladygolas
  • Gimnazijos gimtadienis
  • Mokslo ir žinių šventė
  • Lietuvos veliava
  • Kalbų diena
  • Nordplius_Latvija
  • #Beactive
  • 35 laidos

Mažoji anglų kalbos olimpiada

2018 metų gegužės 14 dieną Bezdonių J.Slovackio gimnazijoje vyko mažoji anglų kalbos olimpiada. Joje dalyvavo šešiolika 5-6 klasių mokinių iš 9 Nemenčinės centrui priklausančių mokyklų. Mokiniai turėjo atlikti klausymo, skaitymo ir kūrybines užduotis. Suskaičiavus surinktus balus komisija paskelbė nugalėtojus. Pirmąją vietą penktokų grupėje iškovojo Daugirdas Pelanis, o Emilis Grakauskas laimėjo trečiąją vietą tarp šeštų klasių mokinių. Mokinius ruošė anglų kalbos mokytoja metodininkė R.Malakauskienė.

Dėkojame mokytojai, didžiuojamės laimėtojais ir linkime sėkmės kitose olimpiadose.