Non scholae sed vitae discimus
  • Buk saugus
  • Kalbų diena
  • Lietuvos veliava
  • Mokslo ir žinių šventė
  • 35 laidos
  • Gimnazijos gimtadienis
  • #Beactive
  • tėvų forumas
  • Nordplius_Latvija
  • Ladygolas

Jaunieji gediminaičiai dalyvavo projekte „Pažink valstybę“

2017 m. rugsėjo–gruodžio mėn. Nemenčinės Gedimino gimnazijos II G klasių mokiniai kartu su istorijos mokytojomis Rita Vainovskaja ir Virginija Bučinskiene dalyvauja pilietinio ugdymo projekte „Pažink valstybę“. Gruodžio 6 dieną įvyko projekte dalyvaujančių mokyklų susitikimas Lietuvos Respublikos Švietimo ir mokslo ministerijoje. Švietimo kokybės ir regioninės politikos departamento direktorius Aidas Aldakauskas pristatė ministerijos ir departamento veiklos sritis. Susitikime dalyvavusių mokyklų mokiniai pristatė savo projektines veiklas. Gedimino gimnazijos mokiniai, kaip ir kitų mokyklų atstovai, pristatė savo projektinę veiklą apie praktikos trūkumą pamokose ir jos įgyvendinimo galimybes bei kliūtis.
Projektą finansavo Ugdymo plėtotės centras drauge su partneriais ir suteikė galimybę supažindinti moksleivius su įvairiomis viešojo gyvenimo sritimis, aptarti aktualias regionines ir nacionalines problemas. Dalyviai prasmingai paminėjo atkurtos Lietuvos šimtmetį.

Rita Vainovskaja,
istorijos mokytoja, projekto koordinatorė