Non scholae sed vitae discimus
  • Buk saugus
  • #Beactive
  • Nordplius_Latvija
  • Gimnazijos gimtadienis
  • Ladygolas
  • 35 laidos
  • Kalbų diena
  • Mokslo ir žinių šventė
  • tėvų forumas
  • Lietuvos veliava

Antrokai lankėsi Adomo Mickevičiaus viešojoje bibliotekoje


Pradinių klasių mokytojui tenka labai svarbi misija – ne tik išmokyti vaiką skaityti, bet ir padėti jam atverti duris į nepaprastai įdomų knygų pasaulį. Skaitymas praplečia vaikų žodyną, skatina smalsumą ir kūrybiškumą. Kuo daugiau vaikai skaito, tuo daugiau sužino. Todėl lapkričio 16 d. Nemenčinės Gedimino gimnazijos 2a klasės mokiniai vyko į Vilniaus apskrities Adomo Mickevičiaus viešąją biblioteką. Mokiniai, vaikščiodami bibliotekos knygų labirintais ir klausydami įdomaus bibliotekininkės pasakojimo, sužinojo, kad ši biblioteka yra įsikūrusi buvusiuose grafų rūmuose, o bibliotekos rūsiuose Antrojo pasaulinio karo metais slėpėsi žmonės. Mokiniai išbandė bibliotekos teikiamas paslaugas, pamatė, kaip veikia elektroninė skaitytojo kortelė. Mažieji skaitytojai susidomėjo bibliotekininko profesija. Vėliau antrokėliai turėjo edukacinį užsiėmimą, kurį vedė 2a klasės mokinės Elzytės mama. Užsiėmimo metu vaikai gamino kalėdinius atvirukus. Visi buvo labai smalsūs, geros nuotaikos, kūrybingi, aktyviai dalyvavo edukacinėje veikloje, o pabaigoje visi gavo gražių lauktuvių ir laimingi grįžo namo.
Džiaugiuosi klasės mokinių tėvelių pagalba ir dėkoju Uršulinai Rakelytei-Česnaitienei už organizuotą naudingą ir linksmą edukacinę išvyką!


Irena Malakauskaitė,
Nemenčinės Gedimino gimnazijos
pradinio ugdymo mokytoja metodininkė