Non scholae sed vitae discimus
  • tėvų forumas
  • #Beactive
  • Mokslo ir žinių šventė
  • Ladygolas
  • Lietuvos veliava
  • Gimnazijos gimtadienis
  • Buk saugus
  • Nordplius_Latvija
  • Kalbų diena
  • 35 laidos

Abėcėlės šventė

Vasario 28 dieną Nemenčinės Gedimino gimnazijoje įvyko rajoninis rusų kalbos renginys „Abėcėlės šventė“. Renginio metu šeštų klasių mokiniai džiaugėsi sukauptomis žiniomis: kaip jie per pirmą pusmetį išmoko rusų kalbą, kaip jie gerai pažįsta rusų abėcėlę, kaip jie puikiai išmoko atmintinai eilėraščius, kaip jie moka dainuoti (akomponavo 8b klasės mokinys Laurynas Cicėnas), netgi vaidinti. Mokiniai vaidino rusų liaudies pasaką „Repka“. Renginio pabaigoje mokiniai sušoko šokį „Abėcėlė“, kurį kartu su mokiniais paruošė šokių mokytoja Julija Dombrovskaja. Renginį stebėjo penktų, septintų klasių mokiniai, taip pat džiaugiamės sulaukę svečių iš kaimyninės Konstanto Parčevskio gimnazijos, Bezdonių Slovackio gimnazijos.

Renginį ruošė Nemenčinės Gedimino gimnazijos rusų kalbos mokytojos Erika Tašlinskaja ir Ana Prusakienė.