Metų žiniukas 2018

Gedimino gimnazijos pradinukų komanda (1a kl. mokinys Deimantas Chadasevičius, 2a kl. mokinė Urtė Jurevičiūtė, 3b kl. mokinė Vytenė Dyšaitė ir 4b kl. mokinys Julius Lingė) Kalvelių „Aušros“ gimnazijoje dalyvavo pradinių klasių rajoniniame konkurse „Metų žiniukas 2018“. Konkursas vyko trimis etapais. Mokiniai turėjo atsakyti į klausimus iš Lietuvos istorijos, gamtos, kalbos, literatūros, tautosakos, matematikos.
3- 4 klasių grupėje Vytenė Dyšaitė laimėjo I-ąją vietą ir tapo Vilniaus rajono Metų žiniuku 2018. Sveikiname nugalėtoją! Džiaugiamės, kad Juliaus Lingės rezultatas buvo labai geras, deja, pritrūko vos vieno taško.
1-2 klasių grupėje Labai gerai pasirodė Urtė Jurevičiūtė, mergaitei iki finalo irgi pritrūko vos vieno taško. Deja, tokios taisyklės.

Mokinius paruošė pradinio ugdymo mokytoja Diana Želichovskienė