Vilniaus r. Nemenčinės Gedimino gimnazija skelbia atranką socialinio pedagogo pareigoms užimti

Skelbimo įvadas :

VILNIAUS R. NEMENČINĖS GEDIMINO GIMNAZIJA SKELBIA ATRANKĄ

Pareigybės pavadinimas – socialinis pedagogas

Mokomoji kalba – lietuvių

Siūlomas darbo krūvis: 1,0 etatas

Darbo sutartis – neterminuota

Darbuotojas reikalingas nuo 2016-09-01

Pareigos : socialinis pedagogas
Pareigybės rūšis : darbuotojas, dirbantis pagal darbo sutartį

Reikalavimai:

Privalumai:

aukštasis universitetinis išsilavinimas; mokėti bent vieną iš pagrindinių ES kalbų (anglų, vokiečių arba prancūzų); pageidautinas lenkų, rusų kalbų mokėjimas, puikus lietuvių kalbos valstybinės mokėjimas; socialinio pedagogo kvalifikacija; darbo patirtis; aukšta motyvacija dirbant su socialinės pagalbos reikalaujančiais vaikais; gebėti rengti įvairaus lygio projektus, sociometrinius tyrimus, gebėjimas dirbti komandoje, turėti motyvaciją mokytis, puikūs komunikaciniai gebėjimai ir bendradarbiavimas su mokiniais, jų tėvais ir mokytojais; pedagoginių psichologinių tarnybų, švietimo ir kitų įstaigų darbuotojais.

įgyta aukštesnė kvalifikacinė kategorija, gebėjimas naudotis IKT, dalyvavimo projektuose patirtis, iniciatyvumas, puikūs bendravimo įgūdžiai su skirtingų gebėjimų mokiniais, rekomendacijos iš ankstesnių darboviečių ir/ar praktikos studijų vietos, savianalizė (dirbusiems pedagoginį darbą).

Dokumentai, kurie turi būti pateikti :

1.Prašymą leisti dalyvauti atrankoje;

2.Asmens tapatybę patvirtinančio dokumento kopiją;

3.Išsilavinimą patvirtinančio dokumento kopiją;

4.Socialinio pedagogo kvalifikaciją patvirtinančio dokumento kopiją;

5.Gyvenimo aprašymą;

6.Motyvacinį laišką;

7.Galima teikti rekomendacijas.

Adresas : Ežero g. 14, LT-15170 Nemenčinė, Vilniaus r. sav.
Skelbimo publikavimo data : 2016-08-10
Skelbimas galioja iki : 2016-08-20
Kontaktinė informacija :

Dokumentai priimami darbo dienomis nuo 9.00 iki 14.00 val. Dokumentai pateikiami asmeniškai adresu: Ežero g. 14, Vilniaus r. Nemenčinės Gedimino gimnazijos direktoriui, siunčiant registruotu laišku arba elektroniniu paštu This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Kandidatai, atitinkantys konkursinės atrankos reikalavimus, bus informuojami asmeniškai ir kviečiami pokalbiui.

Išsamią informaciją apie skelbiamą konkursą teikia gimnazijos direktorius tel. (8-5) 2371485.