Non scholae sed vitae discimus
  • Mokslo ir žinių šventė
  • Ladygolas
  • 35 laidos
  • #Beactive
  • Nordplius_Latvija
  • Buk saugus
  • tėvų forumas
  • Gimnazijos gimtadienis
  • Kalbų diena
  • Lietuvos veliava

GERIAUSI VILNIAUS RAJONO SKAITOVAI ĮVERTINTI IR REGIONE


Vasario mėnuo Vilniaus rajono skaitovams įsimins dviem gražiais ir svarbiais renginiais: mėnesio pradžioje Vilniaus r. Nemenčinės Gedimino gimnazijoje vyko Lietuvos mokinių meninio skaitymo konkurso rajoninis etapas, o vasario 24 d. Visagino ,,Verdenės“ gimnazijoje geriausi Vilniaus rajono skaitovai dalyvavo Lietuvos mokinių meninio skaitymo konkurso regioniniame etape.
Džiaugiamės, kad regioniniame meninio skaitymo konkurse Visagine Vilniaus rajono skaitovai buvo įvertinti, juos ruošę mokytojai apdovanoti padėkos raštais už kūrybingų ir iškalbingų, mąstančių ir meninio žodžio raišką suvokiančių jaunų žmonių ugdymą.

Rezultatai regioniniame konkurse Visagine:

II vieta - Agnesa Šareiko, Vilniaus r. Nemenčinės Gedimino gimnazijos IIIG klasės mokinė (ruošė Renata Kvietkauskienė)
Padėka - Viktorija Šareiko, Vilniaus r. Nemenčinės Gedimino gimnazijos 7 klasės mokinė (ruošė Renata Kvietkauskienė)

Kompozicijų įvertinimas:

II vieta - Pagirių gimnazijos kompozicijai ,,Bradas Pitas“ (parengė teatro mokytojas Vidmantas Fijalkauskas)
III vieta - Nemenčinės Gedimino gimnazijos kompozicijai ,,Aš pažinau karalių tavyje“ (parengė teatro mokytoja Agnė Vaišvilienė).

Rajoninio konkurso skaitovų pasirodymus vertino komisija: pirmininkė Alicija Balcevič, Švietimo skyriaus vyriausioji specialistė, Rita Užienė, Avižienių gimnazijos lietuvių kalbos mokytoja metodininkė, Agnė Vaišvilienė, Nemenčinės Gedimino gimnazijos dramos mokytoja, Aida Bužinskienė, Nemenčinės Gedimino gimnazijos lietuvių kalbos mokytoja metodininkė, Jolanta Dudutienė, Pagirių gimnazijos lietuvių k. mokytoja metodininkė, Vidmantas Fijalkauskas, Pagirių gimnazijos teatro mokytojas.

 

5-8 klasių grupės laimėtojai:
I vieta - Viktorija Šareiko, Vilniaus r. Nemenčinės Gedimino gimnazijos 7 klasės mokinė (ruošė Renata Kvietkauskienė)
II vieta - Luka Ganseniauskaitė, Nemėžio šv. Rapolo Kalinausko gimnazijos 7 klasės mokinė (ruošė Asta Diržiuvienė )
III vieta - Tomas Antropikas, Pagirių gimnazijos 8 klasės mokinys (ruošė Jolanta Dudutienė)
III vieta - Daniel Kišmachov, Sudervės Mariano Zdziechovskio pagrindinės mokyklos 5 klasės mokinys (ruošė Vita Burzdžiuvienė)

Padėka - Ervin Narunec, Mickūnų gimnazijos 6 klasės mokinys (ruošė Albinas Lazauskas), Atėnė Načajūtė, Nemėžio šv. Rapolo Kalinausko gimnazijos 5 klasės mokinė (ruošė Ieva Rukavičienė), Joana Vasiukevič, Nemenčinės Gedimino gimnazijos 7 klasės mokinė (ruošė Danuta Petrauskienė)

9-12 klasių grupės laimėtojai:
I vieta - Agnesa Šareiko, Vilniaus r. Nemenčinės Gedimino gimnazijos IIIG klasės mokinė (ruošė Renata Kvietkauskienė)
II vieta - Melanija Kozelytė, Pagirių gimnazijos III G klasės mokinė (ruošė Milda Razauskienė)
III vieta - Skaistė Marija Skinulytė, Maišiagalos Lietuvos didžiojo kunigaikščio Algirdo gimnazijos IV G klasės mokinė (ruošė Rasa Kitkauskienė)
Padėka - Kamilė Petrauskaitė, Nemenčinės Gedimino gimnazijos IIG klasės mokinė (ruošė Vanda Rinkevič), Darijus Turovskis, Pagirių gimnazijos IG klasės mokinė (ruošė Rita Rudalevičiūtė)

Meninių kompozicijų grupėje varžėsi dvi kompozicijos. I vieta 5-8 klasių grupėje atiteko Pagirių gimnazijos kompozicijai ,,Bradas Pitas“ (parengė teatro mokytojas Vidmantas Fijalkauskas), I vieta 9-12 klasių grupėje atiteko Nemenčinės Gedimino gimnazijos kompozicijai ,,Aš pažinau karalių tavyje“ (parengė teatro mokytoja Agnė Vaišvilienė).

Dėkojame objektyviai dirbusiai vertinimo komisijai, išrinkusiai geriausius skaitovus, vertus atstovauti Vilniaus rajonui regioniniame konkurse!
Dėkojame visiems dalyviams ir skaitovus ruošusiems mokytojams!

Jurga Stankevičienė,
Nemenčinės Gedimino gimnazijos
direktoriaus pavaduotoja ugdymui